Konferencja Otwarta Złotego Różokrzyża – „Żyjąc w dzisiaj”


Szczegóły wydarzenia


Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Otwartej Złotego Różokrzyża, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2024 r. w ośrodku konferencyjnym „Aurora” w Wieluniu.
W czasie tegorocznej konferencji, której tematem przewodnim jest „życie w dzisiaj” pragniemy przedstawić osobom zainteresowanym Szkołę Duchową Złotego Różokrzyża, metodę i cel jej pracy.
Będziemy mówić o nowoczesnej Szkole Duchowej XXI wieku, która odpowiada aktualnym warunkom i potrzebom człowieka dnia dzisiejszego. Zagłębimy się w plan Braterstwa Życia wobec świata i ludzkości, oraz zapoznamy się z metodą alchemicznej pracy różokrzyżowców i jej praktycznym zastosowaniu w naszym życiu.

Mamy nadzieję, że zarówno pobyt w świątyni, jak i wspólne rozmowy staną się dla nas źródłem duchowej inspiracji i pomogą nam połączyć się z naszą wewnętrzną istotą. Nasze konferencje otwarte przeznaczone są dla każdego, kto pragnie tej inspiracji, opartej na wewnętrznej wiedzy, i szuka wskazówek pochodzących od żywej prawdy, ukrytej w naszych sercach.

Koszt konferencji otwartej z pełnym wegetariańskim wyżywieniem, zakwaterowaniem to 220 zł. Można przyjechać już w piątek po południu w tej samej cenie.

Zarejestruj się już dziś: Link do rejestracji

Serdecznie zapraszamy!