Skarbnica Tekstów Duchowych

Urzeczywistniaj ukrytą w Tobie boskość, kontemplując za pośrednictwem internetowych programów, święte pisma różnych tradycji duchowych.

Skarbnica Tekstów Duchowych jest polską wersją angielskojęzycznej strony Spiritual Texts Academy, która jest dziełem holenderskiego pola pracy Szkoły Złotego Różokrzyża.

Celem opublikowanych tu bezpłatnych programów jest pomoc osobom poszukującym w odnalezieniu ich własnej Ścieżki do Uniwersalnego Światła i urzeczywistnienia ukrytej w ich wnętrzu boskości.
Każdy z prezentowanych tu programów składa się ze specjalnie wybranych tekstów źródłowych, pochodzących z pism świętych różnych tradycji duchowych oraz z komentarzy do nich.

Pragniemy poinformować naszych Czytelników, że trzy spośród zawartych na tej stronie programów, mianowicie: Program Duchowe Przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia, Duchowe Przeżywanie Świąt Wielkanocnych oraz Duchowe Przeżywanie Święta Zesłania Ducha Świętego, stworzone zostały z myślą o codziennej pracy z tekstem w tygodniu poprzedzającym wyżej wymienione święta oraz w czasie ich trwania. Istnieje możliwość przesyłania ich przez nas Państwu w odpowiednim czasie za pośrednictwem poczty internetowej. Każdego dnia przez kilka dni, w zależności od programu, otrzymywaliby Państwo rano i wieczorem odpowiedni materiał, ułatwiający duchowe dostrojenie się do energii danego świątecznego czasu. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy wypełnienie poniższego formularza. Państwa adres elektroniczny zostanie zapisany w naszej bazie danych i będzie wykorzystywany jedynie w celu przesyłania powyższych informacji. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z tej subskrypcji, klikając łącze w stopce naszych wiadomości e-mail.

Programy

  1. Duchowe Przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia
  2. Duchowe Przeżywanie Świąt Wielkanocnych
  3. Duchowe Przeżywanie Święta Zesłania Ducha Świętego
  4. Misteria Duszy
  5. Symbole Duszy
  6. Misteria Mirdada
  7. Misteria Narodzin, Życia i Śmierci