Skarbnica Tekstów Duchowych

Zdobywaj wiedzę o ukrytej w Tobie boskości za pośrednictwem naszych bezpłatnych programów internetowych.

Skarbnica Tekstów Duchowych jest polską wersją angielskojęzycznej strony Spiritual Texts Academy, która jest dziełem holenderskiego pola pracy Szkoły Złotego Różokrzyża.

Celem bezpłatnych programów oferowanych przez Skarbnicę jest inspirowanie czytelników do poszukiwania i odnalezienia odwiecznej ścieżki misteryjnej, prowadzącej do urzeczywistnienia boskiego potencjału, który kryje się we wnętrzu człowieka.

Każdy z prezentowanych tu programów składa się ze specjalnie wybranych tekstów, pochodzących ze świętych pism różnych tradycji duchowych, oraz z komentarzy do nich. W kluczowych okresach roku wysyłamy naszym subskrybentom linki do poszczególnych części danego programu, których lektura podsyca duchowy ogień płonący w sercu człowieka.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Państwa adres elektroniczny zostanie zapisany w naszej bazie danych i wykorzystany wyłącznie do przesyłania powyższych informacji. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z tej subskrypcji, klikając łącze w stopce naszych wiadomości e-mail.

Programy

  1. Duchowe Przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia
  2. Duchowe Przeżywanie Świąt Wielkanocnych
  3. Gnostyczne Przeżywanie Święta Zesłania Ducha Świętego
  4. Misteria Duszy
  5. Symbole Duszy
  6. Misteria Mirdada
  7. Misteria Narodzin, Życia i Śmierci